برای دستیابی به موفقیت، شایستگی هایت را زیاد کن ، نه ارزوهایت را

پژوهشگران محترم خواهشمند است مقالات علمي – پژوهشي خود را با محوریت کوچینگ برای مشاغل و سازمانها  و طبق فرمت مورد نظر آماده و به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.

پس از دريافت مقاله اعلام وصول خواهد شد. تمامي مقالاتي كه اعلام وصول مي شوند در روند بررسي سایت قرار خواهند گرفت. بنابراين از نويسندگان محترم خواهشمند است از پيگيري هاي مكرر اجتناب ورزند .

شرايط پذيرش مقاله

  ـ مقالات ارسالی تنها در قالب تعيين­ شده مورد بررسی اوليه قرار می‌گيرند و در صورت عدم رعايت ساختار مورد نظر، به نويسنده برگردانده می‌شوند.

  ـ مقالات ارسالی نبايد به ­طور هم­زمان برای ساير نشريات و سایتها ارسال و يا به چاپ رسيده باشند.

 -از آنجا که مقالات منحصراً به ­صورت الکترونيکی و از طريق وبگاه اختصاصی پذيرفته می‌شوند، نويسندگان محترم بايد برای ارسال مقاله از آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  اقدام فرمايند.

  - مقاله ارسالی ترجیحا پژوهشی و حاصل تحقيق نويسنده(گان)باشد؛ مقالات ترجمه­‌‌‌‌ای و مروري  هم پذيرفته می­شوند.  

  - زبان مقاله بايد فارسی باشد. از آوردن اصطلاحات خارجی که معادلهای دقيق و رسايی در زبان فارسی دارند خودداری شود و در مواقع ضروری،معادل لاتين لغت مورد نظر، در زير نويس نوشته شود.

اصول کلی

  - هر نوع مقاله پژوهشي كه در يكي از شاخه‌هاي مرتبط با کوچینگ فردی و یا سازمانی نوشته شود و از ارزش علمي لازم برخوردار باشد؛ براي بررسي و چاپ احتمالي پذيرفته خواهد شد.

- مقالات رسيده پس از بررسی در کميسيون اوليه برای داوری ارسال مي‌شوند و پس از اخذ نظر داوران جهت تأیید نهايی در کميسيون هیأت تحريريه مطرح می‌شوند.

   - سایت تیام حق رد يا قبول و نيز ويراستاری مقالات را برای خود محفوظ مي‌دارد. هیأت تحريريه در انجام اصلاحات آزاد است.

- مقالاتی که برای انتشار آماده شده­ اند برای تأیید نهايی به نويسنده ارجاع می‌شود. صحت و سقم و مسئوليت مطالب مقاله به عهده نويسنده(گان)است.

دستورالعمل نگارش و ارسال مقالات پژوهشی

1- فرستنده مقاله به عنوان رابط کليه امور نشريه درمورد مقاله در نظر گرفته مي‌شود و کليه مکاتبات و اطلاع‌رساني های بعدی با وی صورت مي‌گيرد. در هنگام ارسال مقاله بايد نامه‌­ای مبنی بر تأیید نويسنده رابط به امضای کليه نويسندگان به نشريه ارسال شود که در آن ترتيب درج اسامی نويسنگان و يک" نويسنده مسئول" نيز مشخص شده باشد (فرم تعهدنامه نويسندگان).

 2- به هنگام ارسال يا ويرايش مقاله دقت داشته باشيد که چکيده فارسی و انگليسی و کليدواژه­ های فارسی و انگليسی و همچنين مشخصات خواسته شده نويسندگان به دقت در جای مناسب نوشته شوند. مقالات فاقد اين اطلاعات درسيستم بررسی وارد نمي‌شوند.

 3- مقاله بهتر است در فرمت زیر ارائه گردد:

  • نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی، رشته تحصيلی يا تخصص،شماره همراه، شماره محل کار، آدرس آکادميک و آدرس پست الکترونيک)به طور کامل درج شود.
  • عنوان فارسی و انگليسی (ترجمه دقيق)
  • چکيده فارسی و انگليسی (ترجمه دقيق)- 150تا 250 کلمه فارسی و 150 تا 250 کلمه انگليسی
  • کليدواژه­ های فارسی و انگـليسی (ترجمه دقيق)، حداقل 3و حداکثر 6 کلمه
  • متن اصلی دارای مقدمه (موضوع، مباني نظري، پیشینه، فرضیه يا سئوالات)، روش شناسي، يافته‌هاي تحقيق، بحث ونتيجه­ گيری، منابع و تقدير و تشکر (در صورت صلاحديد نويسنده و حداکثر در 3 سطر)
  • ارجاع به منابع در همه­ موارد لازم است به ­صورت کامل رعايت شود. منابع در انتهاي مقاله به ترتيب حروف الفباي انگليسي تنظیم شود و به ترتيب شماره گذاري گردد.

مقاله با نام شما در سایت منتشر خواهد شد .

 

با تشکر

تیم مدیریت کوچینگ دانش بنیان آرنا