برای دستیابی به موفقیت، شایستگی هایت را زیاد کن ، نه ارزوهایت را

کوچینگ دانش بنیان، حامی رسانه ای استارتاپ ویکند شهر ایمن، شهر هوشمند

کوچینگ دانش بنیان، حامی رسانه ای استارتاپ ویکند شهر ایمن، شهر هوشمند
استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی است که به صورت استاندارد در 2 روز متوالی برگزار می‌گردد.

روابط عمومی کوچینگ دانش بنیان:

در راستای حمایت از کارآفرینی و رویدادهای نواورانه، کوچینگ دانش بنیان ایران طی یک تفاهم نامه حمایت خود را از برگزاری استارتاپ ویکند "شهر ایمن ، شهر هوشمند" اعلام نموده و به عنوان حامی رسانه ای این رویداد معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد،" محمد جواد رجاییان" مدیر عامل سازمان با اشاره به مطلب فوق افزود: در این برنامه شرکت‌کنندگان پر‌انگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقمندان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. در این بین مربیان کسب و کار که همین مسیر پر فراز و نشیب را با موفقیت ها و شکست های متعدد طی کرده اند، در کنار تیم به رشد و پرورش آن ها کمک می کنند.

ایشان با اشاره به ماموریت های این رویداد عنوان کرد:

این بار سازمان فاوا شهرداری مشهد به عنوان متولی تحقق شهر هوشمند، و باهمکاری مدیریت بحران شهرداری مشهد به عنوان متولی آماده سازی شهر و هماهنگی زیرساخت های شهری برای مقابله با بحران های احتمالی، در نظر دارند با برگزاری رویداد استارتاپ ویکند شهر ایمن، شهر هوشمند، زمینه فعال سازی کسب و کار های نو را در این زمینه فراهم آورند. این رویداد که در 4-5-6 اسفند ماه برگزار خواهد شد، تلاش می کند در قالب آموزش کارآفرینی، شهر هوشمند و مسائل حوزه ایمنی شهری با کمک مربیان، زمینه خلق پروژه های نو در آینده را فراهم سازد.

 محورهای  این رویداد عبارتند از :

شهر ایمن
شهر همراه (کارآفرینی در بستر موبایل)
کسب و کار بر پایه داده های شهری

وب سایت رویداد استارتاپ ویکند شهر ایمن، شهر هوشمند

https://hamayesh.mashhad.ir/startup

تلفن راهنما: 31296560